Wręczenie dyplomów absolwentom studiów MBA 2020/2021

W roku akademickim 2020/21 odbyła się 2. edycja studiów podyplomowych MBA w zakresie cyberbezpieczeństwa. Studia ukończyło 20 osób, w tym przedstawiciele zarówno władz państwowych, jak i osoby zajmujące wysokie stanowiska w strukturach wojskowych.

W dniu 6 października br. podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2021/22 na Wydziale Cybernetyki Absolwenci studiów podyplomowych MBA odebrali pamiątkowe ryngrafy, które otrzymali z rąk Rektora-Komendanta Akademii – płk. prof. dr. hab. inż. Przemysława Wachulaka oraz świadectwa ukończenia studiów wręczane przez Dziekana Wydziału Cybernetyki – dr. hab. inż. Zbigniewa Tarapatę, prof. WAT.

Gen. Jarosław Gromadziński, dowódca 18. Dywizji Zmechanizowanej napisał:

Zagrożenia cybernetyczne stają się coraz częstsze i bardziej złożone. Dlatego chciałem uzupełnić i pogłębić wiedzę w tej dziedzinie. Dziś odebrałem dyplom MBA na WatWcy. Dziękuję wykładowcom za profesjonalne i merytoryczne wykłady. Inwestycja w wiedzę przynosi najlepsze korzyści.

Absolwenci studiów MBA zdobyli unikatowe kompetencje, stanowiące połączenie wiedzy i praktycznych umiejętności, pozwalających im na planowanie strategii i przyszłego kształtu zarządzania cyberbezpieczeństwem w instytucjach lub organizacjach.

Absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia prestiżowych studiów Executive Master of Business Administration (MBA), które stanowiły efektywne uzupełnienie wykształcenia akademickiego i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

EDUKACJA, STUDIA, MBA, CYBERBEZPIECZEŃSTWO